<b>Było tak: ja, matka drugiego dziecka, nie spanikowałam, gdy mały dostał kataru. Miał do dwa tygodnie, przemęczyliśmy, wodą morską zakraplaliśmy i przeszło. Parę razy w użyciu był aspirator NoseFrida. Tyle w temacie. Bratowa ma bobasa młodszego o trzy miesiące. Pierwsze dziecko, więc się chucha i dmucha. I przeżywa, rzecz jasna. Dzięki temu przeżywaniu ja mam teraz Katarek, ale odbiegnijmy nieco od tematu...</b>

Czytaj więcej: Katar u niemowlaka

Gdy moje pierwsze dziecię miało 14 miesięcy, wybraliśmy się do Budapesztu. Syn, który przez ten cały czas nie miał ŻADNEJ infekcji, dostał kataru. Tłukłam się po stolicy Węgier w aptekach mówiąc: "Kérdezhetek valamit széna a gyermek".

"A gyermek" dostałam oprócz kropli do nosa jakiś aspirator opisany tylko po węgiersku. Dziś wiem, że był to aspirator podłączany do odkurzacza, ale wtedy… ehkm…

 

Aspirator Katarek - cena

Wróćmy do Katarku. Jak sprawuje się aspirator za ok. 50 zł?

Aspirator Katarek - opinia

Ssie jak odkurzacz - to pewne. :) Naprawdę wyciąga wszystko i jest na tyle dobry, że końcówki nie trzeba pakować głęboko. Ba! Jej wcale nie trzeba wkładać do noska, po prostu wystarczy delikatnie przystawić. Maluchy tego zazwyczaj nie lubią, ale komfort oddychania bobasa poprawia się natychimast. Później trzeba pamiętać, by śluzówkę nawilżyć, rzecz jasna.

Katarek kupiłam przy drugim katarze mojego młodszego synka. Użyłam go jednak zaledwie… dwa razy. Dodam, że za każdym z tych razy byłam zadowolona, bo delikatnie wyczyścił wszystko tak, że ja mogę wciągać, wciągać, dziecko męczyć, a i tak tego samego nie zrobię. . A dlaczego tylko dwa? Nietrudno się domyślić, że gdy nam dziecko leży na przewijaku lub łóżku, to trzeba poszukać jelenia, który nam ten odkurzacz przyniesie. Albo odkurzacz mieć pod ręką. Jak często macie pod ręką odkurzacz? No właśnie. Nie wspominając, że odciąganie wydzieliny wieczorem lub w nocy, gdy dziecko jest rozespane, zupełnie nie wchodzi w rachubę. Koniec końców to dodatkowa opcja - jeśli ktoś chce mieć w domu aspirator, warto kupić w pierwszej kolejności jakiś tradycyjny i cichy.

Aspirator Katarek - jak używać?

katarek aspirator - jak używać?