O nas

Połączenie fascynacji dziećmi i rodzicielstwem zrodziło MAMASY. To niekończąca się opowieść o byciu rodzicem, strona tworzona przez rodziców dla rodziców... i dzieci.

Izabela Bełz-Kaczmarek

Mama dwóch synów. Z wykształcenia filolog, doktor literatury (specjalność: komparatystyka). Przez prawie 10 lat szefowała jednemu z najpopularniejszych portali rozrywkowych, teraz łapie oddech i pisze o dzieciach.


Kocham pisać, kocham czytać, kocham rysować i wciąż nie mogę się zdecydować, co lubię najbardziej.  Jednak to z mojej największej fascynacji - bycia mamą - powstała ta strona. Moi synowie są jeszcze bardzo mali, ale wierzę, że przekażę im swoje zamiłowania choć częściowo. Marzę o wspólnych rodzinnych podróżach, tych bliższych i dalszych, które realizujemy krok po kroku. O tym, by kiedyś pojechać na kurs gotowania z prawdziwego zdarzenia i pójść na studia artystyczne. I jeszcze… Cóż, to musi poczekać - na razie pracuję i zajmuję się dziećmi, w wolnej chwili czytając książki (ostatnio podróżnicze i historyczne).

Anna Dobrzyńska

Z wykształcenia dziennikarka, z zawodu redaktorka w serwisach internetowych. Lubi blogować (zalotka.pl), fotografować i podróżować z rodziną. Ma dwoje dzieci. Na Mamasy.pl gościnnie – wpada pogadać o dzieciach, a potem są z tego filmy na YouTube.

 

Kontakt: [email protected]