Ubranka i akcesoria dla niemowląt i dzieci już w marcu w Rossmannie

Książki, ubranka, pościele, przeróżne akcesoria  i legendarne Szumiące Misie Whisbear – to wszystko już w marcu w drogeriach Rossmann. W dniach 10-30 marca trwa promocja na artykuły dla niemowląt oraz książki, a od 20 marca do 10 kwietnia zakupy będą mogli zrobić rodzice tych nieco starszych dzieci.

Akcja „Dziecko” będzie trwała w Rossmannie od 10 marca do 10 kwietnia. W tych dniach obowiązuje promocja na dziecięce ubranka oraz akcesoria (zagłówki samochodowe w kształcie misiów, podgrzewacze do butelek, pościele, ręczniki) oraz zabawki (edukacyjne kostki sensoryczne, kaczuszki i statki do kąpieli i inne).


Rodziców szczególnie mogą zainteresować szumiące Misie Whisbear, które dzięki wyselekcjonowanemu szumowi sprawiają, że maluszki szybciej zasypiają. Są wyposażone w specjalne magnesy, dzięki czemu łatwo je zawiesić na łóżeczku, uchwycie wózka czy fotelika samochodowego. Misie Whisbear specjalnie na tę akcję zmieniły design i dostępne będą w dwóch wariantach: z czerwoną i miętową nóżką.

Cena misia Whisbear w sieci Rossmann: 99,99 zł (cena regularna: 149,99 zł)


Od 10 do 30 marca warto również wejść do Rossmanna po książki – te dla rodziców (przyszłych i początkujących), jak również dla ich pociech. Dzięki edukacyjnym książeczkom dzieci już od 3 miesiąca życia będą mogły uczyć się rozpoznawania twarzy,  a te starsze kolorów, zwierząt, kształtów, a nawet pierwszych słów po angielsku.