Jak szybko się zaczęły, tak szybko skończyły! Wakacje - to ulubiony czas dla wielu z nas, ale są też tacy, którzy czekają na ich koniec! Powrót do szkoły w dzisiejszych czasach nie jest już tak ciężki jak kiedyś. Nowa moda, lepszy dostęp do wszelkiego rodzaju udogodnień, ogromne zmiany, dzięki którym chętniej wracamy do szkolnych ławek. Postanowiliśmy, więc przyjrzeć się gadżetom, które umilą powrót do szkoły, a jednocześnie będą pożyteczne na co dzień. 
Co się Wam przyda? Zobaczcie nasze propozycje.

plecak
Modny plecak  


Jeszcze nie tak dawno zamiast plecaków do szkoły nosiliśmy torby. Na szczęście w tym sezonie mamy powrót do tego co sprawdzone i „stare”, więc śmiało możecie wybierać wśród plecaków, zwłaszcza, że rynek modowy oferuje nam niesamowitą różnorodność w tym temacie. Od klasycznych i eleganckich, poprzez sportowe czy bardziej szalone i kolorowe. Również wielbiciele bajek znajdą coś dla siebie. My stawiamy na klasykę (te ze zdjęć kupisz na Allego i Aliexpress), a Ty?

Szczotka do włosów

Nie ma co się oszukiwać, każda z nas chce wyglądać dobrze i to bez względu na wiek. Fryzura to jeden z tych elementów, o który dbamy najczęściej, dlatego warto w swoim plecaku mieć kompaktowa szczotkę, którą możesz użyć w każdej chwili. Po basenie, wfie czy w trakcie przerwy. W takiej sytuacji świetnie sprawdzi się kompaktowa szczotka Michel Mercier, jedyna na rynku z nakładką ochronną, dzięki, której szczotka nie pobrudzi się w plecaku i nie zniszczy. Szczotki te dopasowane są do różnych rodzajów włosów: cienkich, normalnych lub grubych, zarówno prostych, falowanych czy kręconych, więc każda z nas znajdzie swoją idealną wersję.

www.mycosmetics.pl

Michael Mercier

Long Board

Nie samą szkołą człowiek żyje, więc proponujemy też zadbać o gadżety, dzięki którym zajęcia pozalekcyjne i wolny czas nie będą nudne. W tym sezonie dużym powodzeniem cieszą się long boardy, które nie tylko sprawią Wam frajdę, ale też świetnie formują sylwetkę i wzmacniają kondycję fizyczną. To nowa forma sportu, która jesienią wciągnie nie jednego ucznia.


https://www.longboardshop.pl

Kolorowe skarpetki

Kiedyś do szkoły chodziło się w mundurkach, teraz mamy dowolność jeśli chodzi o strój, ale bardzo często pojawiała się wytyczne co do obuwia. Jednakowe trampki, najczęściej z białą podeszwą. I jak tu być oryginalnym? Naszym rozwiązaniem są kolorowe skarpetki i stopki od Cup of Sox! Ciekawe wzory, świetna jakość i polska produkcja , czego chcieć więcej? Bądź oryginalny i postaw na kolorowe soxy!

www.cupofsox.com

Notes dla Twojej pasji 


Hitem sezonu są również wszelkiego rodzaju notesy i kolorowanki, dzięki którym możecie stworzyć ciekawe projekty, zanotować inspiracje, myśli, projekty lub po prostu odstresować się. Nasza uwagę przykuł Fashion Notes, w którym możecie projektować ubrania dla różnych typów sylwetek damskich, męskich i dziecięcych oraz shoes design, w którym powstaną projekty ciekawych butów.

http://bit.ly/fashionnotespoland


Bez względu na to czy chętnie wracasz do szkoły czy nie, pamiętaj, że szkoła może być na prawdę fajna. Wystarczy dobrze zaplanować sobie czas i wybrać gadżety, które nie tylko umilą, ale przede wszystkim ułatwią Ci pobyt w szkole.